Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v roce 2024. Budeme se na Vás těšit na jaře.

31.3. KONČÍ PŘESTUPNÍ OBDOBÍ, NÁŠ KLUB POSÍLILI V POSLEDNÍM TÝDNU 3 HRÁČI, Z TOHO HNED 2 BRANKÁŘI

Vedení klubu zareagovalo mimo jiné na zranění brankáře Romana Pavlíka, a proto přivedlo zkušeného brankáře Václava Kudrnu a také talentovaného Lukáše Skaláka. Do pole pak přišel Lukáš Nachtigal z týmu SK Lhota.

Václav Kudrna, 27 let, brankář

  • Během svojí kariéry prošel mimo jiné Viktorií Žižkov a Táborskem.

  • Je nejen kvalitním brankářem, vystudoval také vysokou školu a momentálně působí v marketingové společnosti STES jako ředitel profesionálních fotbalových soutěží ČR.

Lukáš Skalák, 20 let, brankář

  • V mládeži SK Kladno si ho vyhlédli ligové Teplice, kde strávil svůj dorostenecký věk.

  • Nyní se rozhodl preferovat svou kariéru v zaměstnání, i proto volil přestup do našeho klubu, ve kterém může působit v B týmu, což není tak časově náročné

Lukáš Nachtigal, 22 let, střední záložník

  • Přes mládež SK Kladno a Hřebeč se dostal do týmu SK Lhota, s nímž postoupil do Krajského přeboru. Vyznačuje se kvalitním přehledem o hře, technikou i střelbou.

  • Podobný případ jako Skalák, jelikož je časově vytížený studiem na vysoké škole a souběžně zaměstnáním, rozhodl se pro přestup do nižší soutěže. S B týmem chce ale postoupit do krajské I.B třídy.

  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň