A tým | Hostouňští ani napodruhé doma nevyhráli. Body si odvezla plzeňská Viktorka

Hostouňští v páteční předehrávce podlehli rezervě plzeňské Viktorky 2:4. Béčku Západočechů přitom byli více než hodinu vyrovnaným soupeřem, a to i přesto, že čelili soupeři posíleného o několik hráčů prvního mužstva. Na první soutěžní výhru sezony si tak budou muset počkat minimálně do úterý, kdy zajíždí k pohárovému utkání na půdu Aritmy Praha.

Sokol Hostouň vs. FC Viktoria Plzeň B 2:4 (1:1)

Sestava – Sokol: Pančev - Čížek, Uhlíř, Siqueira (77. Rampa), Charvát, Okonji, Januška (59. Etemike), Egbe (70. Novák), Kolář, Baldé (59. Hucek), Kytka (77. Klimenda)

Branky: 25. Siqueira, 90.+2 Čížek - 7. Ricardo, 59. Lörincz, 74. a 87. Bello

Žluté karty: Charvát, Kolář, Hucek - Ejedegba, Lörincz

Trenér Dominika Rodingera po utkání

Přijela hodně, hodně silná sestava. Když jsem viděl vystupovat hráče z jejich busu, tak jsem si říkal, zda nehrajeme Mol Cup. Jsem ale strašně rád, jakým způsobem se tomu naši kluci postavili. První poločas bych i řekl, že jsme byli lepší, ale Ricardinho ukázal svojí kvalitu v naší šestnáctce a dal na jedna nula. My jsme nesložili zbraně a naopak jsme začali hrát ještě lépe a dali krásnou branku Diegem. Druhý poločas jsme malinko museli upravit hru a reagovat na střídání Plzně, která sundala letní posilu Ricardinha za Metsoka z Vyškova :). Takže kus za kus.

Druhý poločas jsme začali dobře, Plzeň malinko přebírala iniciativu co se týče držení míče a po několika odrazech v našem vápně vyplaval takový míč na vápno a Lorincz nás všechny prostřelil. Potom ale přišla naše pasáž, kdy jsme měli brankovou příležitost z rohu Timim, ale brankář hostí předvedl asi rozhodující zákrok zápasu. Mohli jsme dát na 2:2, ale místo toho jsme dostali za necelých deset minut na 1:3. Potom ještě ukázal opět brankář Viktorky Wiegele svojí kopací techniku a našel na sedmdesát metrů Bella, který vymíchal čtyři naše hráče a dal do prázdné branky. Nám se ještě podařilo dát z nacvičeného rohu branku na 2:4, ale to bylo vše.

Za mě to bylo jedno z nejhezčích utkání v Hostouni, co se týče kvality hry a nasazení. Soupeř měl opravdu velkou kvalitu a je potřeba mu pogratulovat. Pokud budou jezdit v takovém složení na každé utkání, tak máme jasného favorita soutěže. My teď musíme přepnout na Mol cup a pokusit se postoupit přes Aritmu.