A tým | Hostouňští zůstávají bez výhry. Nepomohla ani přesilovka

Hostouňští ani napotřetí v letošní sezoně nevyužili domácího prostředí k plnému bodovému zisku. S pražskou Lokádou prohráli nejtěsnějším možným výsledkem 0:1 po brance Vaňka z prvního poločasu. Po čtvrtém kole tak zůstávají s jednobodovým ziskem na posledním místě.

Foto: Lukáš Horníček

Sokol Hostouň vs. FK Loko Praha 0:1 (0:1)

Sestava – Sokol: Slanina - Čížek, Kosík, Uhlíř, Siqueira, Charvát, Mládek (60. Boháč), Fotr (69. Okonji), Klimenda (60. Kolář), Hucek, Kytka (60. Januška)

Branky: 35. Vaněk

Žluté karty: Kytka, Kolář - Štorc, Venc, Matějka, Feit, Slanina P., Candela

Červená karta: Candela /50./

Trenér Dominika Rodingera po utkání pro KD

Pro nás je to už těžké. Vyrovnaný začátek a my si necháme dát úplně zbytečný gól, což je v naší situaci hodně složité. Přesto jsme si vytvořili po přestávce tlak, jeden centr střídal druhý, měli jsme tři jasné šance, ale gól nedáme. Nicméně je nám jasně, že do téhle situace jsme se dostali sami a jedině my sami se z ní můžeme dostat tvrdou prací.

Autor: Lukáš Horníček

----- FOTOGALERIE -----