A tým | Sokol zvládl hodinové oslabení a bere bod

Hostouňští na úvod sezony uhráli před domácím publikem remízu. Dobrý vstup do zápasu proti rezervě českobudějovického Dynama přibrzdilo až vyloučení Mládka. Dobrý týmový výkon však dovedl oslabené Sokoly k prvnímu bodu sezony.

Foto: Lukáš Horníček

Sokol Hostouň vs. SK Dynamo České Budějovice B 0:0 (0:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Čížek, Uhlíř, Siqueira (61. Hucek), Charvát, Okonji (61. Etemike), Januška (78. Novák), Mládek, Egbe, Kolář (90.+3 Baldé), Kytka (61. Klimenda)

Žluté karty: Etemike - Krch, Böhm

Červená karta: Mládek /29./

Trenér Dominika Rodingera po utkání

Z naší strany velmi dobrý začátek, měli jsme z kraje dvě příležitosti, které jsme nedotáhli do konce. Samozřejmě pak nás hodně přibrzdila červená karta pro Mlaďase, který se úplně zbytečně nechal vyloučit. Moc nikdo nerozumí proč to udělal, jelikož nejde o kluka, který má zkratové jednání. Chvíli nám trvalo, než jsme si upřesnili, jak budeme hrát. K tomu nám pomohla poločasová přestávka. Tam jsme hodně mluvili o tom, že musíme odhodit ego a každý se musí podřídit týmu.

Druhý poločas byl z naši strany zahraný směrem do obrany velmi dobře, soupeř měl jednu šanci, kterou zneškodnil Panči. My naopak čekali na brejk či roh, ze kterého bychom mohli vstřelil branku. Remízu musíme vzít, jelikož jsme hráli více jak šedesát minut o jednoho hráče méně. Ale kluci si zaslouží velké poděkování a bod si právem vybojovali. Děkujeme soupeři za férový boj a přejeme mu hodně štěstí do dalších bojů. Velké díky patří fanouškům, kteří dnes přišli. Bylo to moc fajn páteční odpoledne…

Autor: Lukáš Horníček

----- FOTOGALERIE -----