A tým | V Domažlicích Hostouňští tvrdě narazili

Hostouňští odehráli na půdě favorita dobrý poločas, hloupé branky na přelomu poločasů jim však zlomily vaz a uštědřily další ránu do sebevědomí na prhu letošní sezony. Domácí Jiskra si nakonec dokráčela k pohodovému vítězství 4:0 a vyhoupla se do čela soutěže. To Sokol si bude muset počkat na nápravu a odpoutání se ze dna do příští neděle, kdy přivítá Povltavskou fotbalovou akademii.

TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň 4:0 (1:0)

Sestava – Sokol: Slanina - Kosík, Boháč (73. Rampa), Uhlíř, Siqueira, Fotr, Klimenda (73. Mládek), Kolář (73. Baldé), Novák, Hucek, Kytka

Branky: 43. Zajíček, 48. Kapolka, 72. Černý, 89. Červený

Žluté karty: Zajíček, Pavlík - Kolář, Hucek, Kosík, Novák

Trenér Dominika Rodingera po utkání

Je mi jasný, že po takovém výsledku si člověk řekne, že jsme šílený. Ale opakuje se stejný scénář, jako doposud. Čtyřicet tři minut utkání naprosto bez nějakých problému, všechno nám hrálo do karet a my vymyslíme takovou věc, která je nepochopitelná a celý zápas ovlivní natolik, že v naši situaci je to pro nás obrovská rána do vazu. Pak nás dorazí branka na dva nula a i přes to, že jsme se snažili, tak jsme branku nevstřelili. V takto těžké situaci jsme ještě nebyli za čtyři roky mého působení u týmu, ale já věřím, že to zlomíme a zase vyjde slunce, i když je to pro nás teď velmi těžké. Některých je mi až líto a někteří si musí naopak sáhnout do svědomí, zda opravdu dělají maximum pro tým.