A tým | Z Kobylis bez bodu a s trestem

Hostouňští zůstávají v nové sezoně nadále bez výhry. V rámci třetího kola prohráli na hřišti Admiry Praha 0:1 po brance z pokutového kopu. Naději na lepší výsledek vzala Sokolu opět nedisciplinovanost, když ve druhém poločase viděl za udeření soupeře do obličeje červenou kartu Graham Etemike.

FK Admira Praha vs. Sokol Hostouň 1:0 (1:0)

Sestava – Sokol: Slanina - Čížek, Kosík, Siqueira (87. Novák), Charvát, Okonji (60. Boháč), Januška, Kolář, Baldé (60. Etemike), Hucek (79. Uhlíř), Kytka (79. Klimenda)

Branky: 18. Horák (z penalty)

Žluté karty: Čížek A. - Kolář, Čížek D.

Červená karta: Etemike /75./

Trenér Dominika Rodingera po utkání

Pokud chceme začít být úspěšní, tak si musíme začít vytvářet více šancí, a nebo ty co máme, tak musíme proměnit. Úroveň třetí ligy se zvedá. Už to není jako dřív, kdy bylo v zápasech vidět třeba čtyři pět šancí. Dneska už máte za zápas jednu dvě a musíte prostě vstřelit branku. Soupeř do penalty měl jednu šanci, kterou chytil Sláňa a pak rozhodčí odpískal penaltu, která dle kluků prostě nebyla. Opět jsme prohrávali a museli soupeře dohánět.

Druhý poločas jsme začali aktivně a Diego měl na noze vyrovnání. Bohužel v gólové šanci netrefil bránu. Pak samozřejmě rozhodlo naprosto nepochopitelné vyloučení Grahama, který pohřbil naše naděje v době, kdy jsme soupeře začali tlačit k jeho bráně. Nejsme v takové pohodě, abychom dokázali v deseti ještě otáčet výsledek. Je to z jeho strany selhání a neomlouvá ho ani to, že to byl on, kdo první schytal ránu. Nemůže si dovolit pak takto reagovat, naopak toho má využít jako toho využil soupeř. Minulou sezónu jsme nedostali červenou, teď máme za tři kola hned dvě. Nerozumím tomu. Nikdo na kluky netlačí, nejsou v nějakém prostředí, kde by byli ve stresu, nebo by měli být frustrovaní. Proto stejně jako Mlaďas, tak i Graham dostane pokutu. Ale nejvíc opět ublížil sobě a hlavně týmu, který posledních patnáct minut nemohl plnohodnotně bojovat o vyrovnání…