ŽÁCI | Žáci si proti Slavoji zastříleli

Starší žáci v neděli vyhráli na hřišti Slavoje Kladno 5:1. Druhá výhra v ročníku je posunula na pátou příčku tabulky krajské 1.A třídy skupiny A. Se stejným soupeřem odehráli zápas v rámci 7. kola i mladší žáci. Tým složený hlavně z hráčů loňské a letošní starší přípravky proti staršímu soupeři statečně bojoval, ale nakonec si odvezl prohru 1:5.

FK Slavoj Kladno U15 vs. Sokol Hostouň U15 1:5 (1:1)

Sestava – Sokol: Hübner – Mészáros, Popovský, Reger, Boloteniuk, Zeman, Urban, Hort, Lozano, Krupička, Burgr, Salamashenko, Dluhoš, Mraček, Starikov, Mahdouani

Branky: 2x Lozano, Hort, Mészáros, Mraček

Žluté karty: Popovský

Trenér Zdeněk Nachtigal po utkání

Zápas, a hlavně výsledek, byl skvělým příkladem naší dominance na hřišti. Hráči se doplňovali a předváděli krásné kombinace. V první půli jsme inkasovali rychlý vlastní gól… Před koncem poločasu se nám podařilo vyrovnat a výborně jsme začali i druhý poločas, kdy jsme dali gól na 2:1, což nám dodalo potřebnou sebejistotu. Naše obrana fungovala bezchybně a soupeř neměl šanci se prosadit. V průběhu zápasu jsme přidali další branky a nakonec vyhráli 5:1. Po závěrečném hvizdu jsme oslavovali zasloužené vítězství, které nás posunulo výše v tabulce.